TA205PA20R0JE
MFR.Part #
TA205PA20R0JE
JLCPCB Part #
C3461372
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 20Ω 5W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS