TA025PW30K0JE
MFR.Part #
TA025PW30K0JE
JLCPCB Part #
C3533811
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 25W 30kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors ROHS