TA050PY4R7JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA050PY4R7JE
JLCPCB Part #
C3537918
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 4.7Ω 50W Thick Film Resistor ±10ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS