TA810PW10R0JE
MFR.Part #
TA810PW10R0JE
JLCPCB Part #
C3543445
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 10W 10Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS