SM204031006JE
MFR.Part #
SM204031006JE
JLCPCB Part #
C2648078
Description
-55℃~+110℃ 100MΩ 2W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS