SM204031005JE
MFR.Part #
SM204031005JE
JLCPCB Part #
C2648152
Description
-55℃~+110℃ 10MΩ 2W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS