SM204031003JE
MFR.Part #
SM204031003JE
JLCPCB Part #
C3360338
Description
-55℃~+110℃ 100kΩ 2W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS