SM102034005FE
MFR.Part #
SM102034005FE
JLCPCB Part #
C2641692
Description
-55℃~+110℃ 1W 40MΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS