RW3R0DB150RJ
MFR.Part #
RW3R0DB150RJ
JLCPCB Part #
C4353691
Package
SMD,15.9x6.9mm
Description
-55℃~+150℃ 150Ω 3W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,15.9x6.9mm Chip Resistor - Surface Mount