RW2S0DA15R0JET
MFR.Part #
RW2S0DA15R0JET
JLCPCB Part #
C3950383
Package
SMD,11.6x6.1mm
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 2W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% SMD,11.6x6.1mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS