MOX-J-048005J
MFR.Part #
MOX-J-048005J
JLCPCB Part #
C3479694
Package
Plugin,D19.6xL203.2mm
Description
-55℃~+180℃ 75W 80MΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D19.6xL203.2mm Through Hole Resistors ROHS