RW1S5CAR200JET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW1S5CAR200JET
JLCPCB Part #
C4319675
Package
SMD,10x4mm
Description
-55℃~+150℃ 1.5W 200mΩ Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD,10x4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS