RW1S0BA200RJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
RW1S0BA200RJE
JLCPCB Part #
C6461617
Package
2515
Description
-55℃~+150℃ 1W 200Ω Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ 2515 Chip Resistor - Surface Mount ROHS