L50J100K
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L50J100K
JLCPCB Part #
C2619123
Package
Plugin
Description
100kΩ 50W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance