RW1S5CA750RGE
MFR.Part #
RW1S5CA750RGE
JLCPCB Part #
C4080682
Package
3916
Description
-55℃~+150℃ 1.5W 750Ω Wirewound Resistor ±2% ±250ppm/℃ 3916 Chip Resistor - Surface Mount ROHS