OC1K150E-TR
MFR.Part #
OC1K150E-TR
JLCPCB Part #
C7016356
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.2W 15Ω Ceramic Resistor ±10% 插件,D7.9xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS