TA025PW300RJE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
TA025PW300RJE
JLCPCB Part #
C3421052
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 25W 300Ω Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors ROHS