OC1K470E-TR
MFR.Part #
OC1K470E-TR
JLCPCB Part #
C6943379
Description
-55℃~+230℃ -800ppm/℃~0ppm/℃ 1.2W 47Ω Ceramic Resistor ±10% 插件,D7.9xL16.5mm Through Hole Resistors ROHS