MOX-1-132008JE
MFR.Part #
MOX-1-132008JE
JLCPCB Part #
C3508759
Package
Plugin,D7.9xL28.6mm
Description
-55℃~+210℃ 20000MΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL28.6mm Through Hole Resistors ROHS