MOX-1-132006JE
MFR.Part #
MOX-1-132006JE
JLCPCB Part #
C3556741
Package
Plugin,D7.9xL28.6mm
Description
-55℃~+210℃ 200MΩ 2W Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D7.9xL28.6mm Through Hole Resistors ROHS