MOX-750235005JE
MFR.Part #
MOX-750235005JE
JLCPCB Part #
C3575140
Description
-55℃~+220℃ 1W 50MΩ Thick Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% 插件,D4.2xL22.4mm Through Hole Resistors ROHS