MOX-750231003JE
MFR.Part #
MOX-750231003JE
JLCPCB Part #
C3528988
Package
Plugin,D4.2xL22.4mm
Description
-55℃~+220℃ 100kΩ 1W Thick Film Resistor ±25ppm/℃ ±5% 插件,D4.2xL22.4mm Through Hole Resistors ROHS