MOX-750233005FE
MFR.Part #
MOX-750233005FE
JLCPCB Part #
C3419407
Description
-55℃~+220℃ 1W 30MΩ Thick Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D4.2xL22.4mm Through Hole Resistors ROHS