MOX70032001BYE
MFR.Part #
MOX70032001BYE
JLCPCB Part #
C3573117
Description
-55℃~+125℃ 250mW 2kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D2.7xL7mm Through Hole Resistors ROHS