RW2S0CBR220JE
MFR.Part #
RW2S0CBR220JE
JLCPCB Part #
C4027941
Package
SMD
Description
-55℃~+150℃ 220mΩ 2W Wirewound Resistor ±5% ±90ppm/℃ SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS