MOX70032501BYE
MFR.Part #
MOX70032501BYE
JLCPCB Part #
C3559722
Description
-55℃~+125℃ 2.5kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 插件,D2.7xL7mm Through Hole Resistors ROHS