MC4-1006JE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MC4-1006JE
JLCPCB Part #
C5768255
Package
SMD-8P
Description
100MΩ 4 750mW 8 ±5% ±50ppm/℃ SMD-8P Resistor Networks, Arrays ROHS