TA310PA40K0J
MFR.Part #
TA310PA40K0J
JLCPCB Part #
C3571613
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 10W 40kΩ Thick Film Resistor ±5% ±50ppm/℃ Power-Chip Through Hole Resistors ROHS