ON1355E-R65
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
ON1355E-R65
JLCPCB Part #
C3394456
Package
Plugin,D5.5xL16mm
Description
-800ppm/℃~+1500ppm/℃ 1.3MΩ 2W Carbon Film Resistor ±5% 插件,D5.5xL16mm Through Hole Resistors ROHS