MC102522502FER
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MC102522502FER
JLCPCB Part #
C4205849
Package
SMD,12.7x6.4mm
Description
-55℃~+180℃ 1.5W 25kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ SMD,12.7x6.4mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS