L12J3R3E
MFR.Part #
L12J3R3E
JLCPCB Part #
C7215229
Description
12W 3.3Ω Wirewound Resistor ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS