MJ2100FE-R52
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
MJ2100FE-R52
JLCPCB Part #
C19359146
Package
Plugin
Description
125mW 210Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Through Hole Resistors ROHS