KDV02DR360ET
MFR.Part #
KDV02DR360ET
JLCPCB Part #
C4091775
Description
100mW 360mΩ Current Sense Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS