L225J100E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L225J100E
JLCPCB Part #
C2618867
Package
Plugin
Description
100Ω 225W ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS