FCSL76R050DER
MFR.Part #
FCSL76R050DER
JLCPCB Part #
C3966088
Package
SMD,7.6x3.8mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 50mΩ ±0.5% ±50ppm/℃ SMD,7.6x3.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS