15FR100E-T
MFR.Part #
15FR100E-T
JLCPCB Part #
C20106833
Package
Plugin
Description
100mΩ 5W Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS