FCSL76R015DER
MFR.Part #
FCSL76R015DER
JLCPCB Part #
C4110569
Package
SMD,7.6x3.8mm
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 3W ±0.5% ±50ppm/℃ SMD,7.6x3.8mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS