F10J4K0E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
F10J4K0E
JLCPCB Part #
C2619712
Package
Plugin
Description
10W 4kΩ ±260ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS