SM102038002FE
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
SM102038002FE
JLCPCB Part #
C3458634
Package
Plugin
Description
-55℃~+110℃ 1W 80kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS