EVRT252EP22RJE
MFR.Part #
EVRT252EP22RJE
JLCPCB Part #
C2619105
Description
22Ω 350W ±400ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS