TA203PA390RJE
MFR.Part #
TA203PA390RJE
JLCPCB Part #
C3412174
Package
Power-Chip
Description
-55℃~+180℃ 390Ω 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% Power-Chip Through Hole Resistors ROHS