MOX5004702GSE
MFR.Part #
MOX5004702GSE
JLCPCB Part #
C2642633
Description
-55℃~+155℃ 2W 47kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 插件,D5.2xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS