L12J150E
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
L12J150E
JLCPCB Part #
C6285656
Package
Plugin
Description
12W 150Ω Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS