MOX5001503GSE
MFR.Part #
MOX5001503GSE
JLCPCB Part #
C3420991
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% Plugin,D5.2xL14.5mm Through Hole Resistors ROHS