B20J2K5E
MFR.Part #
B20J2K5E
JLCPCB Part #
C3573167
Description
2.5kΩ 20W Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS