B20J25KE
MFR.Part #
B20J25KE
JLCPCB Part #
C2642597
Description
20W 25kΩ Wirewound Resistor ±260ppm/℃ ±5% 插件,D11.1xL50.8mm Through Hole Resistors ROHS