RC0R5DB24R0JET
MFR.Part #
RC0R5DB24R0JET
JLCPCB Part #
C4153047
Package
SMD,15.9x6.9mm
Description
-55℃~+150℃ 24Ω 500mW Carbon Composition Resistor ±400ppm/℃ ±5% SMD,15.9x6.9mm Chip Resistor - Surface Mount ROHS