AS12J20R0ET
MFR.Part #
AS12J20R0ET
JLCPCB Part #
C7078006
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS