AS12J1000ET
Extended
Manufacturer
Ohmite
MFR.Part #
AS12J1000ET
JLCPCB Part #
C2490824
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS