ALN2512F10R0E-4
MFR.Part #
ALN2512F10R0E-4
JLCPCB Part #
C5561693
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 3.5W Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS